NALAĎTE SI ENERGII S REIKI


USUIHO REIKI

Dr. Usui své poznatky sepsal a každý od něho dostával pět životních pravidel Reiki

- Právě dnes se nehněvej
- Právě dnes si nedělej starosti
- Cti své rodiče, učitele a starší
- Na své živobytí si vydělávej čestným způsobem
- Buď vděčný za všechna požehnání

Reiki  1. STUPNĚ

Jsou naladěny  energetické dráhy studenta tak, aby byly optimálně přizpůsobeny proudění  energie.

Při Reiki prvního stupně probíhá naladění čtyřech horních čaker.

sedmá - korunní čakra

šestá - čakra třetího oka, která je centrum pro intuici a vyšší vědomí

patá - krční čakra je centrum pro komunikaci

čtvrtá srdeční čakra - centrum lásky.

REIKI  nás probouzí k bezpodmínečné lásce a energie skrze temeno hlavy proudí do dlaní a celého těla.

Reiki energiÍ se léčí, harmonizuje a předává se přikládáním dlaní na sebe (autopůsobení) nebo na ostatní lidi. Reiki energie působí i na zvířata, rostliny ale i na minerály a okolí našeho světa.

Naladění horních  čaker spouští očistný proces v těle, který působí na všech fyzických, emočních a dalších energetických úrovních.


Reiki 2. stupně

Na seminář Reiki druhého stupně přicházejí studenti, kteří mají již  Reiki prvního stupně. Jsou  naladěny aktivátory Reiki, propojení mezi vědomím a tělem prostřednictvím podvědomí k dálkovým terapiím.

S podporou dálkové terapie a směrování energie můžeme pomáhat i přírodním procesům na planetě Zemi, popřípadě i skupinové posílání energie na podporu přírodních samouzdravovacích procesů a řešení konfliktních situací na Zemi.


Reiki 3. stupně

Nový mistr je schopen aktivovat a pociťovat silné a vysoké vibrace, má více energie k práci sám na sobě, řeší své duchovní záležitosti z minulosti, čistí hloubkově svá centra a své duchovní programy.


Reiki 4. stupně

Současně s vyladěním na mistrovskou energii je mu předáno umění zasvěcovat další studenty do jednotlivých stupňů Reiki.

Oblast nedotčené přírody

Klikněte a můžete začít psát. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Domov vzácných druhů zvířat

Klikněte a můžete začít psát. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci.

Jedinečné chráněné území

Klikněte a můžete začít psát. Labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid ex.

Přes 250 kilometrů turistických tras

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui.